Konkursy

Projekty i Akcje

Zajęcia pozalekcyjne

Lista nauczycieli prowadzących zajęcia pozalekcyjne

Adasiewicz Diana- Szkolne strony www ? piątek godz. 14.15

Bałdyka Magdalena ? Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego A.36 ? piątek godz. 14.15

Belica Krzysztof ? Zajęcia SKS ? wtorek, czwartek godz. 15.00

Bartczak Katarzyna ? Koło języka angielskiego ? wtorek godz. 13.25

Buczek Magdalena ? Koło języka angielskiego ? wtorek godz. 14.15

Cieślińska Aneta ? Koło geograficzne ? poniedziałek godz. 15.00

Dobrakowska Magdalena ? Koło redakcyjne/zajęcia wyrównawcze ? czwartek godz. 13.25

Dorosławska Agnieszka ? zajęcia wyrównawcze dla klas I ? czwartek godz. 13.25

Gibas Dariusz ? Koło fotograficzne ? poniedziałek 14.15; Zajęcia karate ? poniedziałek 14.15

Gocałek Krzysztof ? Koło architektury krajobrazu ? czwartek godz.  14.15

Jabłońska Magdalena ? Koło języka angielskiego ? poniedziałek godz. 13.25

Kamińska Karolina ? Koło języka polskiego dla humanistów ? czwartek godz. 14.15

Kamiński Łukasz ? Koło ?Multimedia, rozrywka, sieci? ? piątek godz. 13.25

Kieruzel Sebastian ? Koło programowania komputerowego ? poniedziałek godz. 15.00; czwartek godz. 8.00

Kociuga Czesława ? Zajęcia wyrównawcze z matematyki, czwartek godz. 8.00

Krakowska Beata ? Zajęcia dodatkowe z matematyki ? środa godz. 14.15; Koło fizyczne ? czwartek godz. 14.15

Kucharska Agnieszka ? Zajęcia przygotowujące do egzaminu dla klas zawodowych ? wtorek godz. 8.00

Łuźniak Sylwia ? Zajęcia fitness ? środa godz. 14.15

Mikołajewska Barbara ? Koło biologiczne ? poniedziałek godz. 15

Noweta Grażyna ? Zajęcia dodatkowe z biologii ? czwartek godz. 8.55

Palus Krzysztof ? Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego E.12 ? piątek godz. 13.25

Pastuszka Patrycja ? Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego A.35 ? wtorek godz. 14.15; Zajęcia wyrównawcze ? poniedziałek  8.00

Rakus Aleksandra ? Zajęcia wyrównawcze z historii ? poniedziałek godz. 15.00

Rogaczewska Katarzyna ? Koło języka niemieckiego ? środa godz. 14.15

Sadziński Piotr ? Zajęcia SKS ? piłka siatkowa ? środa godz. 14.15

Sieradzka Magdalena ? Koło języka polskiego / Zajęcia wyrównawcze (co dwa tygodnie) ? poniedziałek godz. 13.25

Swędrak Małgorzata ? Zajęcia wyrównawcze / Koło recytatorskie ? środa godz. 14.15

Synowiec Agnieszka ? Zajęcia wyrównawcze / Koło języka angielskiego ? poniedziałek godz. 13.25

Wejchenig ? Wojciechowska Karolina ? Koło psychologiczne ? środa godz. 14.15

Zadworna Lidia ? Koło chemiczne ? wtorek godz. 14.15

00 01 02 03 04 052 05 06 07
<< > || >>

Egzamin zawodowy

Licznik odwiedzin

412870
Dzisiaj
Wszystkich
0
412870

Twoje IP: 54.161.116.225
2018-10-23 01:12:33
Visitors Counter