Konkursy

Projekty i Akcje

Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2016/2017

 

Imię i nazwisko

Funkcja

Nauczany przedmiot

 

Majchrzak Łucja

Dyrektor ZSP

język rosyjski

Adasiewicz Diana

nauczyciel

wychowawca kl. I TI

przedmioty zawodowe (informatyczne)

Bałdyka Magdalena

nauczyciel

przedmioty zawodowe (ekonomiczne), podstawy przedsiębiorczości

Barasińska Urszula

nauczyciel

wiedza o kulturze

Bartczak Katarzyna

nauczyciel,
wychowawca kl. I ZSZ

język angielski

Belica Krzysztof

nauczyciel,

wychowawca kl. II a ZSZ

wychowanie fizyczne

Cieślińska Aneta

nauczyciel

geografia

Dobrakowska Magdalena

nauczyciel,

wychowawca kl. III b LO

historia, WOS, historia i społeczeństwo

Dorosławska Agnieszka

nauczyciel

matematyka

Gibas Dariusz

nauczyciel

religia

Gocałek Krzysztof

nauczyciel

przedmioty zawodowe (architektura krajobrazu)

Ks. Haładaj Stanisław

nauczyciel

religia

Hofman Izabela

nauczyciel

język rosyjski

Jabłońska Magdalena

nauczyciel,

wychowawca kl. IV TI

język angielski

Kaczmarska Agnieszka

nauczyciel

edukacja dla bezpieczeństwa

Kamińska Karolina

nauczyciel,

wychowawca kl. II TIE

język polski, język niemiecki

Kamiński Łukasz

nauczyciel

przedmioty zawodowe (informatyczne)

Kieruzel Sebastian

nauczyciel

przedmioty zawodowe (informatyczne)

Kociuga Czesława

nauczyciel,

wychowawca kl. I TEA

matematyka

Krakowska Beata

nauczyciel

fizyka, matematyka

Kucharska Agnieszka

nauczyciel, doradca zawodowy, opiekun praktyk

podstawy przedsiębiorczości

Łuźniak Sylwia

nauczyciel,

wychowawca kl. III a LO

wychowanie fizyczne

Mikołajewska Barbara

nauczyciel,

wychowawca kl. I LO

biologia, wychowanie do życia w rodzinie, przyroda

Noweta Grażyna

nauczyciel

biologia

Palus Krzysztof

nauczyciel

przedmioty zawodowe (informatyczne)

Pastuszka Patrycja

nauczyciel

przedmioty zawodowe (ekonomiczne)

Rakus Aleksandra

nauczyciel,

wychowawca kl. II b ZSZ

historia, WOS, historia i społeczeństwo

Rogaczewska Katarzyna

nauczyciel

wychowawca kl. III c LO

język niemiecki

Sadziński Piotr

nauczyciel,

wychowawca kl. III b ZSZ

wychowanie fizyczne

Sieradzka Magdalena

nauczyciel,

wychowawca kl. III TIE

język polski

Skalska Natalia

nauczyciel,

wychowawca kl. III a ZSZ

język angielski

Swędrak Małgorzata

nauczyciel,

wychowawca kl. IV TEA

język polski

Synowiec Agnieszka

nauczyciel,

wychowawca kl. II a LO

język angielski

Tądel-Powązka Janina

pedagog

 

Wejchenig-Wojciechowska Karolina

psycholog

 

Ks. Wojna Konrad

nauczyciel

religia

Zadworna Lidia

nauczyciel,

wychowawca kl. II b LO

chemia, fizyka, przyroda

Zimna Monika

nauczyciel

język polski

Ziółkowska Ewa

nauczyciel

informatyka

 

00 01 02 03 04 052 05 06 07
<< > || >>

Egzamin zawodowy

Licznik odwiedzin

411368
Dzisiaj
Wszystkich
19
411368

Twoje IP: 54.196.73.22
2018-08-19 18:02:55
Visitors Counter